Niech rozpocznie się zabawa: All Sports Center jest otwarte dla biznesu

Niech rozpocznie się zabawa: All Sports Center jest otwarte dla biznesu

All Sports Center, state-of-the-art lekkoatletyka kryte i rekreacji zakład, ma przyjemność ogłosić wszystkie programy młodzieżowe letnie, wypożyczalnie darni, oraz różne członkostwo są otwarte i gotowe do biznesu. Położony w Upper Providence, PA, arena kryty oferuje coś ciekawego dla rodzin w Montgomery i Delaware Powiatów. Z dwoma krytymi sztucznej darni, ten link jednego zewnętrznego pola Strona internetowa i dwóch pomieszczeń rekreacyjnych, All Sports Center jest idealnym miejscem dla wewnętrznych i zewnętrznych praktyk, Przyjęcia dla dzieci urodzinowe, afterschool wsparcia lekcji, letnich programów młodzieżowych, działaniach na rzecz kobiet i osób starszych, a także wiele innych.

Dla lokalnych trenerów i sportowców

Dla lokalnych trenerów i sportowców, dwa kryte pola murawa nie pozostawiają nic do życzenia. Każde pole ma 165 ft. X 105 ft. I są wyłożone do piłki nożnej, hokeja na trawie i lacrosse, a także diamenty 60 ‚i 90’ baseball / softball. Oprócz state-of-the-art murawy rzędu, obiekt jest wyposażony w dwa pokoje z widokiem na zespół pól, systemy kamerowe do produkcji taśm praktyce i tablic elektronicznych dla każdego pola. Tymczasem przestrzeń zewnętrzna posiada naturalną trawą boiska wielofunkcyjne, idealne dla różnych sportów darni i imprez społecznych.

Wraz z jego nowoczesnych boisk wewnętrznych

Wraz z jego nowoczesnych boisk wewnętrznych, All Sports Center oferuje szeroką gamę obozów letnich dla dzieci klas K do 10. Czy Twoje dziecko chce nauczyć się grać wyjaśnienie w piłkę nożną lub odkrywania sztuki i nauki, znajdziesz idealne obozu na ASC, aby utrzymać dziecko zaangażowany i rozrywkę latem. Oprócz szerokiej gamy obozów naukowych i sportowych, obóz Ogólnie dzień oferowana jest także w zakładzie. Każdy tydzień jest wokół centralnego motywu z obozowiczów biorących udział w licznych grach i zabawach, takich jak dwa ognie, kickball, sztuki i rzemiosła, i wiele innych.

Przestronny obiekt kryty jest również idealnym miejscem dla Twojego dziecka następnego urodzinowe. Arena oferuje pokoje rekreacyjne dla pizzy, ciasta i śpiewu, natomiast pola wewnętrzne i zewnętrzne zapewniają mnóstwo miejsca na sportowych, gier i zajęć. Z bańki nożnej wkrótce, All Sports Center oferuje zabawy nie można znaleźć nigdzie indziej w okolicy.

Ale zabawy, które można uzyskać w All Sports Center nie jest zarezerwowana tylko dla sportowców, młodzieży i dzieci. Dla seniorów, którzy chcą pozostać zdrowym i aktywnym, ASC oferuje gry i zabawy, które pomogą Ci to osiągnąć. Od Tai Chi i badmintona do shuffleboard i gier planszowych, kryty obiekt ma coś zabawne i ekscytujące dla wszystkich seniorów w obszarze cieszyć.

Last but not least, All Sports Center oferuje również damska Złoto-Club Membership dla kobiet na Górnym Opatrzności i okolicznych gminach. Członkostwo obejmuje aerobik artykuł i zajęcia fitness, zajęcia umysłu i ciała, torf gier terenowych i prelegentów z różnych środowisk, aby omówić tematy takie jak zdrowie i dobre samopoczucie, odżywianie, gotowanie, i wiele innych. To doskonały sposób dla kobiet w dziedzinie towarzysko, uczyć się i pozostać zdrowym i aktywnym.

Po więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich Sports Center i ich wynajmu, programów, członkostwa i zdarzeń, prosimy odwiedzić lub zadzwoń 610-489-5915.Przyjęcia dla dzieci urodzinowe, afterschool wsparcia lekcji, letnich programów młodzieżowych, działaniach na rzecz kobiet i osób starszych, a także wiele innych.

Kontakt dla mediów:

All Sports Center

Adres: 1511 West Main St., Upper Providence, PA 19426

Telefon: 610-489-5915

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *